Kullanıcı Girişi

Yeni versiyonu kullanmak için tıklayınız Kullanıcı bilgilerinizi öğrenmek ve destek almak için müşteri temsilciniz ile görüşünüz

Çözüm Ortaklığı


Çözüm Ortaklığı Programı; kurumsal müşteri portföyüne, geliştirdiği yazılımlarla araç takip ve filo yönetimi konularında çözümler sunan tüm firmaları kapsayarak, onlara fayda ve kazanç sağlayacak şekilde geliştirilmiş bir programdır.

Çözüm Ortaklığı Programı'ndaki hizmetler bütünü sayesinde firmalar; iş süreçlerini sadeleştirme, değer zincirindeki etkileşimi artırma ve kolaylaştırma, maliyet duyarlı ve verimli işlemler gerçekleştirme imkanına sahip olurlar.


Çözüm Ortağı Olmak İçin 5 Neden


Satış Hacmi Artışı

Güçlü ve güvenilir çözümleri müşterilerinize satarak firmanızın satış hacmini artırır, maliyet tasarrufu sağlarsınız.

Güçlü Altyapı

Datalarınızın güvenliği ve saklanabilmesi için yüksek performans ve güvenlikli altyapı kullanmaktadır. Bu altyapı sayesinde istemiş olduğunuz bilgilere dünyanın neresinde olursanız olun aynı kalite ve hızda ulaşırsınız.

Sınırsız Hizmet, Güvenilir Çözüm

Masaüstünden veri merkezine kadar, büyüklüğü ne olursa olsun her firmaya güvenilir çözümler ve sınırsız hizmet sunmaktadır.

Sertifikalı Eğitimler

Masaüstünden veri merkezine kadar, büyüklüğü ne olursa olsun her firmaya güvenilir çözümler ve sınırsız hizmet sunmaktadır.

Çözüm Ortaklığı Galerisi

Çözüm Galerisi'nde çözüm ortaklarına yer vererek; onlara pazarda tanınma, izlenme ve bu sayede müşteri kapasitelerini artırma şansı verir.

Çözüm Galerisi ile ayrıca çözüm ortaklarının sisteme entegrasyonlarını hızlandırır; aktivasyon süreci öncesinde ve sonrasında sürekli bir teknik destek sağlar.

Çözüm Galerisi'nde teknik doküman zenginliğinde API'ler, API'lerin kullanım şekli ile kolay erişim sağlanması ve entegrasyonun kolay bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır.


Nasıl Çözüm Ortağı Olabilirim?


Çözüm Ortaklığı için araçların yoğun olarak kullanıldığı sektörlere hizmet veren çözüm ortağı adayları, API’lerini sistemlerine entegre ederek veya cihaz donanımına kendi yazılımını yazarak; mevcut ve potansiyel müşterilerine Araç Takip Sistemi satışı gerçekleştirebilirler.


Çözüm ortağı olmak İçin gerekenler

Satış ve pazarlama faaliyetlerini etkin kazanca dönüştürmek isteyen tüm firmalar Çözüm Ortaklığı Programı'na dahil olabilir.

Çözüm Ortağı adayının, yetkin bir satış ekibine ve müşteri portföyüne sahip olması gerekmektedir.

Çözüm Ortağı adayı firmanın, en az 1 (bir) firma çalışanının, bilgisayar sistemlerine vakıf olması gerekmektedir.

Çözüm Ortaklığı için Çözüm Ortaklığı Sözleşmesi’nin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması ve gerekli ek evraklarla birlikte tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.