Kullanıcı Girişi

Yeni versiyonu kullanmak için tıklayınız Kullanıcı bilgilerinizi öğrenmek ve destek almak için müşteri temsilciniz ile görüşünüz

Bayilik


DevTakip Bayilik Programı, firmaların etkin araç takip ve filo yönetimi yapabilmeleri için bayilere özel geliştirilmiş bir programdır.

DevTakip Bayilik Programı ile araç takip çözümlerini pazarlayabilir, müşterilerinize sunacağınız katma değer ve vizyonu yüksek çözümlerle kârlı bir iş ortaklığı gerçekleştirebilirsiniz.

DevTakip Bayilik Programı sayesinde mevcut ve potansiyel müşterilerinize DevTakip satışı gerçekleştirerek gelirinizde artış elde etmeniz de mümkündür.


Bayi Olmak İçin 5 Neden


Düşük Maliyet Yüksek Kazanç

Ek bir altyapı ve yazılım gibi yüksek maliyetli yatırımlar yapmadan DevTakip programına dahil olabilir; mevcut ve potansiyel müşterilerinize DevTakip satışı gerçekleştirerek yüksek gelir elde edebilirsiniz.

Güçlü Altyapı

DevTakip datalarınızın güvenliği ve saklanabilmesi için yüksek performans ve güvenlikli altyapı kullanır. Kullanmış olduğu bu altyapı ile istemiş olduğunuz bilgilere dünyanın neresinde olursanız olun aynı kalite ve hızda ulaşırsınız.

Teknoloji

Sistem üzerinden sınırsız sayıda kullanıcı açabilme imkanı bulunmaktadır. Müşterileriniz araç takip terminalinde operatör bağımsız GSM hatlarını kullanabilirler.

Satış Hacmi Artışı

Müşterilerinize DevTakip satışı gerçekleştirerek yeni kazançlar sağlayabilir ve müşteri portföyünüzü genişletebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

DevTakip, araç/araçların hareket durumlarını sorgulama fonksiyonu sağlar. Bu sayede müşterileriniz, araçların anlık durum raporlamalarını online alıp, plaka bazında ve cihaz bazında araç/araçların durumlarını görebilirler.

Kaliteli bir hizmet vererek müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz


Nasıl Bayi Olabilirim?


DevTakip Bayiliği için özellikle otomotiv, güvenlik, nakliye gibi araçların yoğun olarak kullanıldığı sektörlere hizmet veren bayi adayları, ek bir altyapı, personel, yazılım vb. yatırım yapmadan bu programa dahil olup; mevcut ve potansiyel müşterilerine DevTakip satışı gerçekleştirerek gelir elde edebilirler.


Bayi Olmak İçin Gerekenler

Bu programa katılmak isteyen kuruluşlarda temel olarak, kurumsallık aranmaktadır.

Bayi adayının, yetkin bir satış ekibine ve müşteri portföyüne sahip olması gerekmektedir.

Aday firmada en az bir firma çalışanının, bilgisayar sistemlerine vakıf olması gerekmektedir.

Bayilik için Bayi Hizmet Sözleşmesi’nin eksiksiz ve doğru olarak doldurulup gerekli ek evraklarla birlikte tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.