Kullanıcı Girişi

Yeni versiyonu kullanmak için tıklayınız Kullanıcı bilgilerinizi öğrenmek ve destek almak için müşteri temsilciniz ile görüşünüz

Sıkça Sorulan Sorular

Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi kullanıcıları tarafından sıkça sorulan ve sorulması muhtemel olan soruların doğru cevapları sizlerle paylaşılmaktadır. Verilen bilgilerin yeterli olmadığını düşünüyor ya da farklı bir soru iletmek istiyorsanız; 0850 360 88 88 numaralı telefondan ya da info@devtakip.com e-posta adresinden Müşteri Hizmet Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz.
Araçlara monte edilen GPS (Global Positioning System) alıcıları entegre edilmiş Mobil Veri Terminaller sayesinde yeryüzündeki yeri saptanan aracın elde edilen konum bilgisi (adres bilgisi), GSM (GPRS - SMS) vasıtasıyla sunuculara aktarılır. Aktarılan verilerle, internete bağlı herhangi bir bilgisayar üzerinden www.devtakip.com sitesine kullanıcı adı ve şifreleriyle bağlanan kullanıcıların araçlarını sayısal harita üzerinden gerçek zamanlı izlemeleri sağlanır.
Araç Takip Sistemi ile araç/araçlarınızın anında ve/veya geçmişe dönük olarak her türlü detaylı güzergah, nokta bölge tespiti gibi bilgilere ulaşıp takip ve raporlama yapabilirsiniz.
Araç modeline bağlı olarak 15-30 dk. içerisinde montaj aşamaları gerçekleşmiş olur.
Yapmış olduğunuz talebin ardından size özel araç takip hizmetleri hemen devreye girer. Montaj aşaması ile birlikte dijital aktivasyon ve size özel kullanıcı işlemleri tamamlanır ve hemen kullanımınıza sunulur.
İnternet bağlantısı, bilgisayar ve internet bağlantılı cep telefonu araç takip sistemini takip etmek için yeterlidir. Araç/araçlarınıza ait bilgilere, internet bağlantısı olan her türlü ortamdan yani evinizden, ofisinizden hatta seyahatteyken bile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
Kolay, basit ve anlaşılır bilgisayar kullanıcı arayüzü sayesinde her yaş ve bilgi düzeyinden bilgisayar kullanıcısına rahatlıkla kullanım imkanı sağlar.
Araç Takip Terminali 2 (iki) yıl süre ile garantili olup, 24 (yirmidört) ay tüm web servis bedeli de ücretsizdir.
Aracınızın şehir, semt, mahalle, cadde sokak detayları dahil komple yer ve mevkii bilgilerine ulaşabilir, anlık ve/veya geçmişe dönük takip yapabilirsiniz.
Sistemde araçlarınızı izlemek için şirket sunucularına bağlı bilgisayar olması ya da program yüklemeniz gerekmez. Google Maps ile internete bağlı herhangi bir bilgisayardan araçlarınız gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz.
Araç içinde görünmeyecek şekilde gizlenebilmektedir.
Elektrik bağlantısını aracın içinden, aküden direkt gelen kablolardan almaktadır.