Kullanıcı Girişi

Yeni versiyonu kullanmak için tıklayınız Kullanıcı bilgilerinizi öğrenmek ve destek almak için müşteri temsilciniz ile görüşünüz

Neden Araç Takip?


Araç Takip, genel anlamda araçlara monte edilen GPS (Global Pozisyonlama Sistemi) alıcılarıyla araçtaki Araç Terminali sayesinde yeri saptanan aracın konum bilgisinin (adres), GSM (GPRS-SMS) vasıtasıyla merkeze aktarılması ve araçların internetten sayısal harita üzerinden izlenmesidir.

Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi, araçların güzergahları hakkında internet üzerinden güncel bilgi sağlayan, hareketleri kaydeden, kayıtlarla ilgili raporlamalar yapan ve filo işletme giderlerinde tasarruf sağlayan, araç takip servisleri bütünüdür.


Araç Takip Pratiktir

İnternete erişilen her yerden aracı izleme olanağına sahip olursunuz.

İhtiyaca uygun geliştirilen yazılımının yanı sıra kolay ve hızlı kullanımı sayesinde sistemle ilgili hiçbir zorluk yaşamazsınız.

Üstün teknolojiler kullanılarak geliştirilen donanım ile güvenli, hızlı, kolay veri aktarımı ve kolay montaj özelliği sunar.

Araç Takip Teknolojiktir

Araç Blokaj, Rölanti/Kontak Girişi, Acil Durum Butonu gibi opsiyonel özelliklerden faydalanabilirsiniz.

81 ilde cadde, sokak detayı ve ilgili donatılarla tüm dünya haritalarına sahipliği sayesinde araç güzergahını sınırsız takip edebilirsiniz.

Filo ve/veya tek araç izleme imkanı ile araçlarınızın güzergahını sayısal harita üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Araç Takip Güvenilirdir

Araç Blokaj, Rölanti/Kontak Girişi, Acil Durum Butonu gibi opsiyonel özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Uzun yol araçlarınızı sayısal harita üzerinden takip ederek araç kontrolü ve sürücü güvenliğini sağlarsınız.

Sürücünün kolay ulaşabileceği bir noktaya monte edilen Acil Çağrı Butonu ile muhtemel soygun, gasp, darp, kar-fırtına-doğal afetler gibi sürücünün merkeze ulaşmasının mümkün olmadığı durumlarda sisteme ve belirlenen cep telefonlarına acil çağrı mesajı gönderebilirsiniz.