Kullanıcı Girişi

Yeni versiyonu kullanmak için tıklayınız Kullanıcı bilgilerinizi öğrenmek ve destek almak için müşteri temsilciniz ile görüşünüz

Kimler Araç Takip Kullanır?


Herkese, Her Sektöre Özel Çözümler

Bireysel Kullanıcılardan Nakliye ve Lojistik Firmalarına; Araç Kiralama Şirketlerinden Okul Servislerine; Doğa Turizmi Yapan Kampçılardan Turizm Şirketlerine; Taksi Durakları ve Ticari Taksilerden Gıda Sektöründe Taşımacılık Yapan Firmalara kadar daha pek çok kullanıcıya hitap eden Araç Takip ve Filo Yönetim Sistemi’nde size özel çözümlerle tanışmak için geç kalmayın!Araç takibin kullanıldığı sektörler

Nakliye ve Lojistik Firmaları

Şehir içi ve şehirlerarası çalışan Nakliye ve Lojistik Firmaları için amaç, araçların, sorunsuz bir şekilde ve belirlenen zamanda varış noktalarına ulaşmalarıdır.

Araç Kiralama Şirketleri

Araç Kiralama Şirketleri için önemli olan kiraladıkları araçların zamanında teslimatı ve aracı kiralayan kişinin sözleşme şartlarına uyup uymadığıdır.

Taksi Durakları ve Ticari Taksiler

Maalesef yaşanan üzücü olaylar neticesinde, taksilerin durak tarafından takip edilmesi ve taksicilerin güvenliğinin sağlanması bir zorunluluk haline gelmiştir.

Okul Servisleri

En değerli varlıklarımız çocuklarımızın okula gidiş ve okuldan dönüşlerinde güvenlikleri çok önemlidir. Çocukların güvenliği, velilerin memnuniyeti demektir.

Turizm Şirketleri

Turizm sektörünün tamamıyla müşteri memnuniyeti esasına dayalı bir sektör olması nedeniyle güvenlik faktörü son derece önemlidir.

Gıda ve Taşımacılık Sektörü

Gıda maddelerinin taşımacılığı ve nakliyesinde zaman son derece önemlidir. Gıda maddelerinin bozulması hem insan sağlığını tehlikeye sokar hem de üretici firmanın zarar etmesine neden olabilir.

Doğa Turizmi Yapan Kampçılar

Doğa gezileri çok keyifli olmasına rağmen bazen doğanın acımasız şartları insanları çaresiz bırakabilir. Kimi zaman kaybolan kampçıların hayatlarının kurtulması için saniyeler içinde hareket etmek gerekir.