Kullanıcı Girişi

Yeni versiyonu kullanmak için tıklayınız Kullanıcı bilgilerinizi öğrenmek ve destek almak için müşteri temsilciniz ile görüşünüz

Başarı Hikayeleri

"Zamandan Kazanç Bize Gerçek Anlamda Kazanç Olarak Geri Dönüyor"

Bizim için zaman en önemli kavram. Araç Takip sayesinde tüm araçlarımızı ve şoförleri internet üzerinden izleyebiliyor, böylece herkesin verimli çalışmasını ve zamanı etkin olarak kullanmalarını sağlıyoruz. Zamandan kazanç bize gerçek anlamda kazanç olarak geri dönüyor. Araç Takip hizmetini kullanmaktan çok memnunuz.

İrfan ÇOBANOĞLU

Çobanoğlu Nakliyat

Firma Sahibi

"DevTakip Sayesinde Personelimiz Daha Planlı, Dikkatli ve Verimli Çalışıyor"

Entegrasyonu ve kullanımı son derece kolay ve etkin olan Araç takip sistemi sayesinde sahadaki personelimizi profesyonel anlamda, gerçek haritalar üzerinden takip edebiliyoruz. Sahadaki personelimiz de merkezden gelen direktifler doğrultusunda çok daha planlı, dikkatli ve verimli çalışıyor. Bu durum bize müşteri memnuniyeti ve artışı olarak geri dönüyor. Teşekkür ederiz.

Sedat ÇOBAN

Formet Çelik Kapı

Genel Müdür

"İş Veriminde Genel Bir Artış Sağlıyor"

Grid Telekom olarak sahadaki araçlarımızın ve personelimizin ofisten kontrol altında tutulabilmesi ve yönlendirilmesi bizim için en önemli kriter. Personelin nerede olduğunu bilerek duruma göre sahada gerekli noktalara yönlendirme yapmak, iş kaybını en aza indiriyor ve iş veriminde genel bir artış sağlıyor.

Murat YAZICI

Grid Telekom

Satış Müdürü

"Araçlarımızı 24 Saat Gerçek Haritalar Üzerinden Takip Ediyoruz"

Şirketimiz bünyesinde yer alan araç kiralama hizmetinde güvenlik bizim için birinci sırada yer alıyor. Bu önemli durumu araç takip sistemi ile aşmış bulunuyoruz. Entegrasyonu ve kullanımı son derece kolay olan bu sistem ile şimdi içimiz daha rahat çünkü araçlarımızı 24 saat üstelik gerçek harita üzerinden takip ediyoruz.

Seyit ALTIN

Menekşe Orman Ürünleri

Firma Sahibi

"Personelimizi Gerçek Zamanlı Kontrol Edebilmek İçin Tercih Ettik"

Araç takip sistemini personelimizi gerçek zamanlı kontrol etmek için tercih ettik. Bu sayede personel merkezden tanımlanan planlar ve direktifler sayesinde daha verimli çalışıyor. Satıştaki araçlarımızın belirlenen zamanlarda ulaşım noktasına varıp varmadığını, hız ihlali yapıp yapmadığını kısacası iş vaktinin gerçekten verimli bir şekilde kullanılıp kullanılmadığını görmüş oluyoruz. Multitek olarak araç takip sayesinde tüm bu kritik noktalarda tam verim sağlıyoruz.

Süleyman YÜCEL

Multitek A.Ş.

Muhasebe Müdürü